Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/zirvebambu.com/httpdocs/catalog/model/extension/total/promotion_total.php on line 101Unknown: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/zirvebambu.com/httpdocs/catalog/model/extension/total/promotion_total.php on line 1260Güncel Blog Haberleri
Menu
Your Cart

Saat 14.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda. Üstelik 1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz.

Bambu Mobilyalar Hakkında Bilgiler RSS Beslemeleri

10 Jul Bambu Mobilya Bakımı Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar
Fatih 0 1898
Herkes sahip olduğu evin dekorasyonunda kullanılan eşyaları ve bu eşyaların yapımında kullanılan malzemenin kalitesini sorgulayarak dekorasyon yapmanın fazlasıyla önemli olduğunu düşünür. Evinizi güze..
09 Jul Bambu Bahçe Mobilyaları Nerelerde Kullanılır, Avantajları Nelerdir ?
Fatih 0 231
Hayatımızın her zamanında evimizin güzel görünmesi için çaba göstermekteyiz. Bu çaba sadece kendimiz için değil evimize gelen tanıdıklarımıza, eşimize, dostumuza güzel bir ağırlama hazırlamak içindir...
08 Jul Bahçe Salıncakları ile İlgili Merak Ettiğiniz Herşey
Fatih 0 258
Dekorasyonunu özenle yaptığımız evimizin her köşesinin mükemmel görünmesini isteriz. Bu mükemmellik sadece odalar ve salonlar ile kısıtlı değildir. Odalar ve salonların yanı sıra balkon ve bahçeniz de..
07 Jul Bambu Yemek Takımları Kullanmanın Avantajları
Fatih 0 226
Yemek takımlarının yeri ülke olarak bizim için çok ayrıdır. Yeni evlenmiş bir gelinin çeyizliğine bile kahvaltı takımı dizecek şekilde önem veriyoruz bu konuya. Bu sebeple kültürümüzde bu kadar ön..
06 Jul Bambu Balkon Mobilyaları Kullanmak Sağlıklıdır
Fatih 0 232
Balkon mobilyaları tamamen dış mekan için tasarlanmıştır. Dış mekan kategorisinde balkon, teras, bahçe gibi ev bölümleri de bulunmaktadır. Bu alanlar için tasarlanan mobilyalar her türlü doğa olayını ..
05 Jul Bambu Mobilyaları Boyama İşlemi Nasıl Yapılır ?
Fatih 1 1687
Bambu mobilyalar dekorasyon açısından evimizin en önemli eşyalarıdır. Bu eşyalar bazı durumlarda yıpranabilir ve deforme olabilirler. Fazlasıyla dayanıklı olmalarına rağmen en güzel köşesinden herhang..
04 Jul Bahçe Mobilyaları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Fatih 0 253
Şehirde yaşayan her insanın maalesef ki bahçeli bir evde oturma imkanı olmuyor. Fakat şehirde bahçeli bir evi olmayan insanların şehir dışında veya köylerinde bahçeli bir ev sahibi olmalarına hiçbir e..
03 Jul Bambu ve Rattan Arasındaki Farklara Genel Bakış
Fatih 0 456
Mobilya seçimi denildiğinde karşımıza istemediğimiz kadar alternatif çıkıyor. Bu alternatifleri ayrı ayrı değerlendirerek bütçemize en uygun kaliteli mobilyaları seçerek uzun bir kullanım serüvenine b..
02 Jul Bambu Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Fatih 0 312
Bambu ürünler hangi alanda kullanırsa kullanılsın tamamen çevre dostu ürünler olduğunun hepimiz farkındayız. Fakat bir istisna olarak görebileceğimiz tek şey tekstil sektöründe kullanılan bambu ürünle..
01 Jul Bambu Nedir? Bambu Nerede Üretilir? Bambu Bitkisi Nasıl Yetişir?
Fatih 0 258
Bambu olarak bilinen bu bitki Buğdaygiller familyasından ortaya çıkmaktadır. Yetiştirilmesi çok uzun bir süreyi kapsayan bu bitkinin uzunluğu en fazla 40 cm olabiliyor. Görünüş olarak uzun boylu ve ka..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Whatsapp Destek Hattı