Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/zirvebambu.com/httpdocs/catalog/model/extension/total/promotion_total.php on line 101Unknown: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/zirvebambu.com/httpdocs/catalog/model/extension/total/promotion_total.php on line 1260Hakkımızda - Zirve Bambu
Menu
Your Cart

Saat 14.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda. Üstelik 1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz.

Hakkımızda

Kalite ve titizliği ön planda tutarak ürettiğimiz ürünlerin hepsi güneş, nem, yağış ve rüzgar gibi doğal etkenlere karşı maksimum dayanıklılık sağlar.

Yurtdışında imal ettiğimiz ürünlerimiz özel ilaçlama aşamalarından geçirilerek kalitesi en yüksek düzeyde sağlanarak siz müşterilerimize sunulmaktadır.

1978'de Ankara Emek'te kurulan Zirve Bambu 1978 yılından itibaren göstermiş olduğu çalışmaları sayesinde bambu sektöründe Türkiye'nin en büyük bambu merkezi haline gelmiştir.

Büyümesine yurt dışında hizmete soktuğu kendi üretim tesisi ve Turan Güneş Bulvarı Showroom'u ile devam etmektedir. Ayrıca tüm Türkiye'de gittikte yaygınlaşan bayilik ağı ile, sizlere daha iyi hizmeti daha yakından sunmak gayesindeyiz. Sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Bizleri bu seviyelere getiren siz müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

London Reklam ve Danışmanlık Turizm Ltd. Şti.

Kız Kulesi Sk. No:21/3 G.O.P. Çankaya / Ankara

Vergi Dairesi: Cumhuriyet / Vergi Numarası: 609 043 49 76

Ticaret Sicil Numarası: 285417

Mersis Numarası: 0609043497600019

Whatsapp Destek Hattı